Stonoteniseri su takmičenje završili u četvrtfinalu, dok su stonoteniserke bile znatno uspješnije osvojivši 3 zlatne medalje.
Merjem Preljevic je proglašena za najbolju igračicu sa dvije zlatne medalje u dvije kategorije-mini kadetkinje i mlađe kadetkinje , Amra Halilovic je osvojila prvo mjesto u kategoriji kadetkinja, Adna Sadovic treće mjesto za kadetkinje i Kanita Preljevic četvrto mjesto za kadetkinje.





